AvRıL LaViGnE FaN cLuB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvRıL LaViGnE FaN cLuB

AvRıL LaViGnE FaN cLuB HoŞgElDiNiz

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
avril-cansed
ßiDé ßurDakiLéRé ßaqın... I_fold10ßiDé ßurDakiLéRé ßaqın... I_voting_barßiDé ßurDakiLéRé ßaqın... I_vote_rcap 
awril_rock
ßiDé ßurDakiLéRé ßaqın... I_fold10ßiDé ßurDakiLéRé ßaqın... I_voting_barßiDé ßurDakiLéRé ßaqın... I_vote_rcap 
MaNyAq_AvRiL*Ji
avrilkolik
avrılım_sena
baso_avril
avril_gamze
rOcK_aVrİl_pU@nK
avrılfact
devranavril
Istatistikler
Toplam 174 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: pfd

Kullanıcılarımız toplam 1322 mesaj attılar bunda 336 konu
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 38 kişi C.tesi Ağus. 27, 2016 2:55 pm tarihinde online oldu.
Eylül 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
TakvimTakvim

ßiDé ßurDakiLéRé ßaqın...

3 posters
YazarMesaj
$iLan...~

$iLan...~

Rep :
ßiDé ßurDakiLéRé ßaqın... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ßiDé ßurDakiLéRé ßaqın... Right_bar_bleue

Uyarı :
ßiDé ßurDakiLéRé ßaqın... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ßiDé ßurDakiLéRé ßaqın... Right_bar_bleue

ßiDé ßurDakiLéRé ßaqın... Empty
MesajKonu: ßiDé ßurDakiLéRé ßaqın...   ßiDé ßurDakiLéRé ßaqın... Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 4:28 pm

Manzaraysa ayrılığa sıfır! İşte herşey hazır.acılarımla iki lafın belini kırdık.

Yalnızlığım ve ben... seni çok bekledik...

Hadi kaLdır yüzüstü düşén yaLnızLığımı yerden

`Bismillah diyerek başladım; sonu Elhamdülillah olsun! `

GüLüŞüNe BiR KuRşUn SıKsAdA ÖLÜM UnUtMaA UmUdA KuRşUn İşLeMeZ GüLüMmMm...

"..Ve mutsuzLuk bir kıta sahanLığı gibi büyür. Sen çocuk sakın çoğaLma oLur mu? "

Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok.

ßizde sevdik elbet ßizde nefret ettik kendimizle baş başaydık hayret ettik?

GUNUN 24 SAATI UYUDUGUM ICIN BANA DELI DIYORLAR AMA BU DELILER SUREKLI SENI RUYAMDA GORDUGUMU BILMIYORLAR...

AĞLIYORUM SEVGILIM AĞLIYORUM ELIMDE BIÇAK AĞLIYORUM SANMAKI SENIN IÇIN AĞLIYORUM MUTFAKTA SOĞAN DOĞRUYORUM

sen..Dünyanın en tatlı en masum en alçak gönüllü en sempatik en yardımsever en akıllı en mükemmel İNSANIN NUMARASINDAN MSJ ALDIĞININ FARKINDA MISIN??

Ölmüş karga gözümü oysunki, susuz yüzme havuzunda boğulayımki,bozuk araba beni ezsin ki seni çokkk düşünüyorum ;-))

SαdeCe Senin αDının hαrfLéri süsLü ßénde Gérisi ßiLdiqimiZ αLfαbé .. !

ELimi SaLLaSam 50si Sanamı KaLDım G*t LaLesi xD

Dostluk zaman ve uzakLıkLa sınırLıysa dostLuğumuz ozaman yok demektir..ne verirsen eLinLe o gider seninLe...

Kah Çıkarım gökyüzüne seyrederim aLemi, kah inerim yeryüzüne seyreder aLem ßeni..!

Kendinizi pahalı sanmayın hepinizin indirimli günlerini biliyorum ucuza alır pahalıya satarım anlayacağınız fena değer katarım??

ALayına qiderMiş Sen Önce k0rkmadan bakkaLa qiT Wink

1 DiLék Tut 1 $iir Yas ßana. Hayatımı Yas. Yas Ki 1 Oyun ßozan OLmadıqımı Oyunun ßozuk OLduqu Anla$ıLsın..!!

2 biLinmeyenLi denkLemin 1.cisiNin içiNdeki oPtimiSt düşüNcenin yer aLdığı biLinmeyen X sayısıyımMmM

komiq ¦
---- deLYy ¦
------ara sıra gery ¦
--------hayatın tadındayım¦
----------kıskanç ¦
------------kopuq xD xP¦
---------------- - - -ara ara somurduq -¦

dostuN a$kı sewgiLiden daha coktur! sewgiLi terk eder /dost yaNNda kaLıR (: sewgiLi emreder / dost tesLLi edr (: dost sewgiLideN daha chok sewer!
biLir misn bizde DOSTLUK Nedir? nefesiN kesiLiRse aL bu caNda seNNdiR yoLuN soNu ucuRmsa...doSTm geRi ceKiL, iLK adıM bNMdiR..!

hiçbir raporLa saßitLenmemiş deLiLikLerim var ßenim xDD xPp

BN ѕiFoNυ cKмeKTN BKTM MiLLT KeNDNi Bi B*K SaNMKtaN BıKMdıxD

ßu hayata tek armağanım orta parmağım xS xD

Eskiden Ayrılık Oldumu Resimler Yırtılır Mektuplar Yakılırdı.. Şimdi Faceden Resimler SiliniR, Msn Adresleri Engellenir...xD

Bizim Köyde aLbeni yoHh YibeNi vaR xD

sénin hAvan Bénim Çakmaqımın qazını biLé doLdurmaz..xD

Mademki Dünya Bir Hiç Gecede iç Gündüzde iç. şerefe O da yok Gerçi Başımız Sağ olsun xD

Ne insanLar TanIdIm Ev Telefonumu ArayIp Neredesin Diyen xD

Kendini bir'Şey' Sanıyorsun Ha Gayret Yakında Olacaksın..xDD

ŞİMDİ HErkeSİn Ne MaL OLduğunu Daha İYi AnLadIM Sırtındaki Atlet Bİle Terleyince Yapışıyo ;')

iyiki bitanesin* x) İki tane olsan cidden çekilmezsin. ^^ xD

Yerlere kırıntı dökmezsen zavallı böcekler aç kalır

Kim dokndysa ona git dicem ama Dünya turu atmndan korkyrm xD

SAna sarılmayı o kadar seviyorum ki.Çünkü o sırada yüzüne bakmam gerekmiyor

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

Dost warmıki HAKİKİ..Herkes dior KanKi..ÇOK LAZIMSIN SANKİ =)

Çocukken Önüm Arkam Sağım Solum Sobeydi.. Şimdi İbne.. ;P

KişiséL ßi® iLétim Yok TopLumsaL ßi® msj vé®sém oLu® mu? =)

Sén Gidérkén ßén géri DönüoDUm.Nédén YoldA KarşıLaşmaDıK ? =)

Biliyorsun talebeyim,haftaarası gelemem, cumartesi annem evde pazar babaannemde, hele ikimizi görürlerse seyret sinemayı evde, Anlasana BE İBNE benim gözüm yok sende....

Oturdugu yerden basariya ulasan tek sey tavuktur, beni saymazsak!

İnSanOqLu biR tuhaftır heR Sözü kaLdIRamAz.. Lan deRsin zORunA qidéR s*K*T*r edeRSin hoşUna qdeR.

HayaTımı SikTin KüFürDen İßaRetsİn..!!!

Ciddiysen Sonuna kadaR vaRım !! daLqaysan çoq iyi söRf yapaRım Wink

BazıLaRını enqeLLemeye qeReq yoq 0nLaR zaTen doqu$tan enqeLLi Very Happy:D

Çoğunuz paRçaLaRı kayboLmuş puzzLe gibisiniz..! Kiminizin akLı, Kiminizin kaLbi, Kiminizin ruhu yok..!

Ne iLk Nede SonduN SevgiyLe BaşLayıp NefretLe Son buLdun ÜzgünüM EZİK insaN Sende Unutuldun...|...]

akLınDan qiTmekMi qecİO siktir qiT ßitanem x)) !!

Her Kadın,HayaTının ßiR KısMInda ßi ÖküZe TapmIşlığı vArDır.. ÖnemLi oLan Çaßuk KurtuLmakTır..x)))

HayaT SeNi GüldüremiYorsa EsPiriyi AnLayamamışsın DemekTir ..!!!

ßeni çözmek için çOk uğraşmana qerek yOk! yerine qöre meLeqimdir! kimseye zararım oLmaz yerine qöre şımarık x$ .iLtifat ediLmesini sewerim!! ben buyum kaßuLLen! qeLenede qidenede kaPım açık..bağırırsan ağLaarım çOk nazLıyımdır çOkta suLuqöZ ! beni seven böLe sewiyoo xD ama sevenide taparcasına sewerim sevdim mi tam severim !! KaLbim hép hayLaz kaLacak üzgünüm ßén " Büyümeyeceğim....

Seni İnsan Yerine Saydıgım İçin Geri Kalan 69.999.999 MiLyon KişiDen Özür DiLiorumm xD

Sεnin nε OLduğun bεniм için hiiiç önεмLi dεğiL..sonuçtα gözLεriмin Sαnα bαktığı kαdαrsın..bεn O gözLεri sεndεn çεktiğiм αn bi b..ka yaramassınn

ćapS Lσćк ' тuSuη aćıк кaLмıS γawяuм.. вüγüк кσηuSuγσSuη ;]

Saygı DuyuLacaK ßi TaraFınız VarSa O TaRaFıNıZa SAygıLarımLa..xD

AllaHım Sen ßeni DostLarımdan Koru,DüşmanLarımLa ßen iLgiLeniRim !!

Hepinis iletilerim Gibisiniz Sadece Anlık ! . =)

senin DNA yapını bozar,hücrelerindeki mitokondrileri yok ederek enerjisiz
bırakırım,terliksi hayvana dönersin ona göre ..xD

YüzüNüze qüLmemLe qÖtünüZün KaLmasI ArasınDa ßir orantı FarkEttim,Ne iŞ?

séninLé öLé(sié) séNinLé sOns(uza)

sİktR Gİt Dsem Yolunu BulabilirMisn
benngisu
Üye
Üye
benngisu

Rep :

Uyarı :

MesajKonu: Geri: ßiDé ßurDakiLéRé ßaqın...   ßiDé ßurDakiLéRé ßaqın... Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 5:29 pm

TeşekkürLeR haRiqaLaR
$iLan...~

$iLan...~

Rep :

Uyarı :

MesajKonu: Geri: ßiDé ßurDakiLéRé ßaqın...   ßiDé ßurDakiLéRé ßaqın... Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 6:05 pm

ßişy DéiL...
aslıhan

aslıhan

Rep :

Uyarı :

MesajKonu: Geri: ßiDé ßurDakiLéRé ßaqın...   ßiDé ßurDakiLéRé ßaqın... Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 8:21 pm

hepsi çok güzel emeğe sağlık Smile
https://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=1000008962573

ßiDé ßurDakiLéRé ßaqın...
1 sayfadaki 1 sayfası